II Konferencja Naukowa Edukacja Medialna 2.0

Podziękowania

Published by Piotr Drzewiecki on sob., 06/03/2017 - 02:50 in

W imieniu organizatorów bardzo Państwu dziękuję. Za obecność, wygłoszone referaty, współudział w organizacji, partnerstwo. Zachęcam do przesyłania artykułów pokonferencyjnych do "Kwartalnika Nauk o Mediach" (recenzowane czasopismo, w tym roku starające się o punktację w MNiSW, zatem zgodnie z zasadami punktacja obejmie także bieżący rok kalendarzowy). Myślimy o przyszłej, trzeciej edycji. Chciałbym zrealizować ją za dwa lata, w 2019 r., integrując też badaczy z Europy Środkowo-Wschodniej. Zatem do zobaczenia na przyszłej międzynarodowej III Konferencji Edukacja Medialna 2.0 w 2019 r.

Fotografie z II Konferencji Naukowej Edukacja Medialna 2.0

Published by Piotr Drzewiecki on pt., 06/02/2017 - 01:26 in

Zapraszamy do zobaczenia fotorelacji przygotowanej przez Studenckie Koło Naukowe Public Relations Futura Politechniki Koszalińskiej https://drive.google.com/open?id=0BzWv0gBhSqMRYjlKRTB3dUNvamc

Sesja plenarna II Konferencji Naukowej Edukacja Medialna 2.0

Published by Piotr Drzewiecki on śr., 05/31/2017 - 23:45 in

Zapraszamy do zobaczenia retransmisji z sesji plenarnej Konferencji. Nagranie Koła Naukowego Public Relations w Social Media UKSW https://youtu.be/SfMoBqT-lVQ Niebawem również fotograficzna dokumentacja Konferencji. Łącznie podczas 6 sesji mieliśmy okazję posłuchać ok. 40 referatów. Dziękujęmy wszystkim prelegentom za obecność i twórcze wystąpienia, zachęcając do przygotowania artykułów do publikacji w "Kwartalniku Nauk o Mediach".

Program Konferencji

Published by Piotr Drzewiecki on pt., 05/19/2017 - 08:55 in

Szanowni Państwo! Prezentujemy program II Konferencji Naukowej Edukacja Medialna 2.0 Informujemy, że wszystkie Państwa zgłoszenia zostały rozpatrzone pozytywnie. Zapraszamy także do zapoznania się z wykazem abstraktów referatów konferencyjnych. Do zobaczenia 31 maja br. na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Program Konferencji

Księga abstraktów

II Konferencja Naukowa Edukacja Medialna 2.0

Published by Piotr Drzewiecki on pt., 05/12/2017 - 18:29 in

Zapraszamy do udziału w II Konferencji Naukowej Edukacja Medialna 2.0. Środa 31 maja 2017 r., Aula Jana Pawła II, Kampus Dewajtis Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, ul. Dewajtis 5. Początek konferencji o godz. 10. Termin zgłoszeń upływa 15 maja br.

Polskie Towarzystwo Komunikacji Społecznej patronem Konferencji

Published by Piotr Drzewiecki on pon., 05/01/2017 - 03:18 in

Z radością informujemy, że Polskie Towarzystwo Komunikacji Społecznej objęło patronatem II Konferencję Naukową Edukacja Medialna 2.0

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji patronem II Konferencji Naukowej Edukacja Medialna 2.0

Published by Piotr Drzewiecki on czw., 04/06/2017 - 17:19 in

Z radością informujemy, że Przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji objął patronatem naszą Konferencję.

Minister Edukacji Narodowej patronem II Konferencji Naukowej Edukacja Medialna 2.0

Published by Piotr Drzewiecki on czw., 03/30/2017 - 17:06 in

Z radością informujemy, że Minister Edukacji Narodowej objęła honorowy patronat nad tegoroczną konferencją Edukacja Medialna 2.0

Studenckie Koło Naukowe Public Relations Futura Politechniki Koszalińskiej współorganizatorem Konferencji

Published by Piotr Drzewiecki on wt., 03/28/2017 - 00:46 in

Do współorganizacji Konferencji zaprosiliśmy zaprzyjaźnione z Instytutem Koło Naukowe z prestiżowej uczelni Pomorza Zachodniego. Cieszymy się i do zobaczenia w maju br. Edukacja medialna i public relations? Świetne połączenie inspiracji i możliwych praktyk społecznych.

Katedra Public Relations i Komunikacji Marketingowej oraz Koło Naukowe Public Relations w Social Media współorganizatorami Konferencji

Published by Piotr Drzewiecki on śr., 03/15/2017 - 19:18 in

Połączyliśmy siły i tegoroczną Konferencję Naukową Edukacja Medialna 2.0 organizujemy razem z Katedrą Public Relations i Komunikacji Marketingowej Instytutu Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa UKSW oraz Kołem Naukowym Public Relations w Social Media UKSW. W Katedrze jest realizowany m.in. projekt badań statutowych dot. edukacji medialnej w erze mediów społecznościowych w kontekście przemian komunikacyjnych, kulturowych i religijnych.

Strony

UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014
Informacja o ciasteczkach