Promocja absolwentów na Wydziale Teologicznym UKSW

Published by Piotr Drzewiecki on ndz., 11/06/2016 - 17:38 in

W sobotę 5 listopada br. uroczysta promocja absolwentów na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Mszy św. przewodniczył Dziekan Wydziału ks. prof. dr hab. Piotr Tomasik. Potem wzięliśmy udział w akademii na Auli Jana Pawła II w kampusie Dewajtis. Pamiątkowe zdjęcie tegorocznych magistrów, a wcześniej magistrantów seminarium z edukacji medialnej i języka mediów, prowadzonego przez dr. hab. Piotra Drzewieckiego, prof. UKSW. Od lewej:

• mgr Michał Skolimowski (Wizerunek policjantów w filmie i serialu telewizyjnym "Pitbull" w reżyserii Patryka Vegi),
  • mgr Patrycja Sosnowska (Funkcje internetowych telewizji parafialnych w Polsce. Analiza porównawcza),
  • mgr Adriana Kokłowska (Kulturowy wymiar fitness na przykładzie polskich blogów AnnaLewandowska.com, szpilkinasilowni.pl i EwaChodakowska.pl),
  • mgr WIktoria Nowak (Rytuał obrzezania kobiet w świetle analizy prasy polskiej w latach 2010-2015),
  • dr hab. Piotr Drzewiecki, prof. UKSW,
  • mgr Maciej Eliasz (Wizerunki sędziów piłkarskich Ekstraklasy w prasie polskiej w sezonie 2014/2015),
  • mgr Łukasz Kłosiński (Różnice i podobieństwa w metodach fotografii analogowej i cyfrowej w twórczością amatorskiej. Aspekty edukacyjno-medialne i praktyczne)
  • i mgr Bartłomiej Pobocha (Motyw kazirodztwa i jego następstwa w serialu "Gra o tron" na podstawie powieści Georg'a R.R. Martina).

Serdecznie gratulujemy!