Published by Piotr Drzewiecki on sob., 06/03/2017 - 02:50 in

W imieniu organizatorów bardzo Państwu dziękuję. Za obecność, wygłoszone referaty, współudział w organizacji, partnerstwo. Zachęcam do przesyłania artykułów pokonferencyjnych do "Kwartalnika Nauk o Mediach" (recenzowane czasopismo, w tym roku starające się o punktację w MNiSW, zatem zgodnie z zasadami punktacja obejmie także bieżący rok kalendarzowy). Myślimy o przyszłej, trzeciej edycji. Chciałbym zrealizować ją za dwa lata, w 2019 r., integrując też badaczy z Europy Środkowo-Wschodniej. Zatem do zobaczenia na przyszłej międzynarodowej III Konferencji Edukacja Medialna 2.0 w 2019 r.

Fotografie z II Konferencji Naukowej Edukacja Medialna 2.0

Published by Piotr Drzewiecki on pt., 06/02/2017 - 01:26 in

Zapraszamy do zobaczenia fotorelacji przygotowanej przez Studenckie Koło Naukowe Public Relations Futura Politechniki Koszalińskiej https://drive.google.com/open?id=0BzWv0gBhSqMRYjlKRTB3dUNvamc

Sesja plenarna II Konferencji Naukowej Edukacja Medialna 2.0

Published by Piotr Drzewiecki on śr., 05/31/2017 - 23:45 in

Zapraszamy do zobaczenia retransmisji z sesji plenarnej Konferencji. Nagranie Koła Naukowego Public Relations w Social Media UKSW https://youtu.be/SfMoBqT-lVQ Niebawem również fotograficzna dokumentacja Konferencji. Łącznie podczas 6 sesji mieliśmy okazję posłuchać ok. 40 referatów. Dziękujęmy wszystkim prelegentom za obecność i twórcze wystąpienia, zachęcając do przygotowania artykułów do publikacji w "Kwartalniku Nauk o Mediach".

Program Konferencji

Published by Piotr Drzewiecki on pt., 05/19/2017 - 08:55 in

Szanowni Państwo! Prezentujemy program II Konferencji Naukowej Edukacja Medialna 2.0 Informujemy, że wszystkie Państwa zgłoszenia zostały rozpatrzone pozytywnie. Zapraszamy także do zapoznania się z wykazem abstraktów referatów konferencyjnych. Do zobaczenia 31 maja br. na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Program Konferencji

Księga abstraktów

Gratulacje dla Radia UKSW

Published by Piotr Drzewiecki on czw., 05/18/2017 - 21:14 in

Z okazji pierwszej rocznicy urodzin Radia UKSW, najlepsze życzenia dla Pani Redaktor Naczelnej mgr Anny Gawrońskiej-Piotrowskiej i zespołu studentów tworzących Radio, od Koleżanek i Kolegów z Katedry Edukacji Medialnej i Języka Mediów IEMiD WT UKSW. Zapraszamy do słuchania na http://radio.uksw.edu.pl/ oraz w aplikacji Radio FM http://radiofm.in/radio/Radio-UKSW-Warsaw-Warsaw-Poland-65vs9/

II Konferencja Naukowa Edukacja Medialna 2.0

Published by Piotr Drzewiecki on pt., 05/12/2017 - 18:29 in

Zapraszamy do udziału w II Konferencji Naukowej Edukacja Medialna 2.0. Środa 31 maja 2017 r., Aula Jana Pawła II, Kampus Dewajtis Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, ul. Dewajtis 5. Początek konferencji o godz. 10. Termin zgłoszeń upływa 15 maja br.

Wykłady prof. Drzewieckiego na Węgrzech

Published by Piotr Drzewiecki on pt., 05/12/2017 - 18:26 in

W dniach 7-11 maja br. dr hab. Piotr Drzewiecki, prof. UKSW prowadził zajęcia na Uniwersytecie Karola Eszterházy'ego w Egerze, na Węgrzech, w ramach programu ERASMUS+ Wygłosił wykład pt. Kulturotwórcza funkcja filmu a nowe media oraz poprowadził warsztaty z pokazem filmu Prosta historia o morderstwie (reż. Arkadiusz Jakubik). Wziął także udział w zajęciach Dydaktyka nauczania filmu i w Dniu Talentów w Zakładzie Kultury Filmowej.

Polskie Towarzystwo Komunikacji Społecznej patronem Konferencji

Published by Piotr Drzewiecki on pon., 05/01/2017 - 03:18 in

Z radością informujemy, że Polskie Towarzystwo Komunikacji Społecznej objęło patronatem II Konferencję Naukową Edukacja Medialna 2.0

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji patronem II Konferencji Naukowej Edukacja Medialna 2.0

Published by Piotr Drzewiecki on czw., 04/06/2017 - 17:19 in

Z radością informujemy, że Przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji objął patronatem naszą Konferencję.

Minister Edukacji Narodowej patronem II Konferencji Naukowej Edukacja Medialna 2.0

Published by Piotr Drzewiecki on czw., 03/30/2017 - 17:06 in

Z radością informujemy, że Minister Edukacji Narodowej objęła honorowy patronat nad tegoroczną konferencją Edukacja Medialna 2.0